День Пам’яті і примирення, День перемоги для всіх – особливі дні

Дата: 14.05.2020 13:00

Подвиг, здійсненний нашими дідами і прадідами, настільки великий, що його масштабність із часом стає лише яскравішим і помітнішим. Ці дні викликають відчуття безмежної гордості за наш народ та водночас уособлюють героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійснених мрій і задумів. Ми у вічному боргу перед тими, хто в жорстокій битві отримав Славетну Перемогу, хто у післявоєнні роки відбудовував зруйновану країну.

Бугаївська ОТГ з нагоди відзначення Дня Пам’яті і примирення привітала учасників війни та членів сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни подарунками та щирими словами вітання!