Життя схоже на їзду на велосипеді. Щоб тримати баланс, потрібно рухатися. (Альберт Ейнштейн)

Дата: 24.06.2020 14:19

Отож, рухаємось у наших заочних конкурсах. Цього тижня на учасників чекало, як виявилось, досить складне завдання – велобаланс!

Підведення підсумків конкурсу «Спортивні рекорди. Велобаланс», що проходив з 19 по 22 червня 2020 року на території Рівненської області ще раз довело, що для перемоги – не обов’язково мати надзвичайний велосипед, супер досвід та безліч спортивних здобутків!!!

Поважній велоспільноті області виклик кинув школяр. І не дарма!!! Адже, балансуючи на велосипеді протягом 2-х хвилин Дмитро Семенюк (с. Бугаївка, Радивилівський район) впевнено здобуває перемогу!!! Вітаємо переможця та бажаємо у майбутньому і надалі долати нові спортивні вершини!!!