Визначено переможців заходу «Олімпійське літо на Рівненщині. 1 тур»!!!

Дата: 06.07.2020 14:49

Комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради разом з Відділенням НОК України в Рівненській області підвели підсумки 1 туру Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Олімпійське літо» у Рівненській області.

За його умовами, учасники з 3 по 6 липня 2020 року завантажували відео у відповідній події на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» в соцмережі «Фейсбук», на якому демонстрували довільну рухову активність обов’язково з використання скакалки (додатково дозволялося використовувати інший спортивний інвентар). Для виконання завдання встановлювався рекомендований час – 60 секунд.

Перемогу здобуває той учасник, що демонструє активності, відео з яким отримає найбільше вподобань у відповідній події «Олімпійське літо на Рівненщині. 1 тур» в соціальній мережі «Фейсбук».

Отож, за підсумками проведення заходу, перше місце здобула Вероніка Кінах з міста Острог. Друге місце посіла Катерина Гула, а бронзова нагорода дісталася Максиму Федоруку, обоє з Бугаївської ОТГ.

Всі вони будуть нагороджені дипломами, медалями, призами та сувенірами від організаторів заходу.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу, вітаємо переможців та запрошуємо до участі в наступних активностях.